SEVPEN
FIRATPEN - WINHOUSE

Tavsiye Et Üye Ol
  Güvenlik Kapıları
 


 

Tourlock yasaklı geçiş amaçlı ve yüksek güvenlikli döner kapılar


3 veya 4 kanatlı ,manuel veya otomatik yüksek güvenlikli geçiş noktalarından güvenlik görevlisi olmaksızın kontrollü geçiş sağlayan döner kapılardır. İç veya dış mekan kullanımları için uygun Tourlock yüksek güvenlik kapıları ,tam boy turnikelerin güvenliğini ve Boon Edam döner kapılarının zerafetini bir arada kullanmanıza olanak sağlayan komple bir güvenlik kapısıdır. 

Ø 1600 - 2200mm aralığında


Circlelock yasaklı geçiş amaçlı ve yüksek güvenlikli kayar kapılar 

Temelde iki adet tek kanat bombeli kayar kapıdan oluşan ve sadece tanımlanmış kullanıcıların tek tek geçmelerine olanak sağlayan yüksek güvenlik kapılarıdır. Yetkisi olamayan kişilerin kabine girmesini engelleyen ve ihtiyacınız olan güvenlik seviyesini belirleyebileceğiniz çok sayıda kabin içi sensörleriyle donatılabilen Circlelock yüksek güvenlik kapıları ,tasarım zevkinizi tamamlayacak çeşitli yüzey bitiş malzemelerinin kullanımınada olanak sağlamaktadır.

Ø 1000 - 1500mm aralığında


Cashlock yasaklı geçiş kapıları

Dişarıdan bakıldığında normal bir kapıyı andıran Cashlock yasaklı geçiş kapıları banka ,bilgi işlem ve labaratuvar odalarının girişinde kullanılabilecek yüksek güvenlikli kapılardır. Anahtar veya kart ile açıldığında sadece bir kişinin sığabileceyi bir cep içerisine girilir. Kapı kapandığında yine sadece bir kişinin geçebileceği bir boşluk oluşur ve geçiş süreci tamamlanmış olur. Panik halinde veya eşya geçişlerinde kullanılmasına olanak sağlayan geniş açılma imkanı mevcuttur. 

Standart kanat genişliği 922mm


Trilock tripod turnike sistemleri ve uygulamaları

Boon Edam tripod turnike serisi Trilock 50/60/75 ve 900 olmak üzere 4 farklı model seçeneği ile karşımıza çıkmaktadır. Modeller değişik ebatlar ,tasarım hatları ve yüzey bitişleri ile güvenlik noktalarında zengin dizayn olanakları sağlamaktadır. İhtiyacınız olan klasık anlamda tek veya çift yönlü ,rijit veya düşen kollu bir tripod turnikeyse Trilock serisinde size uygun şık ve sağlam bir çözüm mutlaka vardır.

Trilock 900 / 50 / 60 / 75 

 
Speedlane kayar sistem cam kanatlı yaya bariyerleri

Hizlı ve optimum güvenlik sağlayan Speedlane serisi 300 / 500 ve 900 modelleri ile her zevke hitap etmeye aday elit bir yaya kontrol sistemidir. Çift yönlü kullanılabilen ve değişik yüzey bitişlerine olanak sağlayan gövdeler içerisine kayarak açılan kanatlar ,ihtiyacınız olan güvenlik derecesine göre tam veya yarım boy olarak tercih edilebilmektedir.

Speedlane 300 / 500 / 900


Transpalock döner kanatlı cam turnikeler 

Transpalock serisi döner sistemli şeffaf turnikeler Boon Edam güvenlik kapıları içerisinde ayrıcalıklı bir yere sahiptir. Bir güvenlik geçişini sevimsiz kılmadan şekillendirmenin belkide en iyi yolu bir Transpalock turnike kullanmaktan geçmektedir. 3 adet temperli cam kanat ve yine temperli emniyet camlarından oluşan bombeli sabitler ,geçişin olabildiğince transparan kalmasını temin ederken paslanmaz çelik orta kolon ve cam tutucu manetler sistemi modern bir şekilde tamamlamaktadır.

Kanat ölçüsü 3 * L616 * H1000mm / Toplam genişlik 1600mm

Swinglane cam kanatlı 90 derece açılır yaya bariyerleri 

Doksan derece açılır cam kanatların tek tek veya özürlü geçişleri için karşılıklı kullanılabilmesinin avantajını uzunlamasına şık ve bir okadar sağlam gövdelerle birleştiren Swinglane modeli yaya bariyerleri geniş lobilerde üzrün bütünlüğünü bozmadan istediğiniz kadar güvenli koridor ve mal kabul ve özürlü geşişi oluturmanıza olanak sağlayan özel bir üründür. Çift yönlü kullanıma uygun olan bu üründe Boon Edam'ın diğer bütün güvenlik kapılarında olduğu gibi ,uygulamak isteyebileceğiniz her tür kart okuyucu ,parmak - el izi okuyucuları, göz - retinal - iris vb. biometrik tarayıcılar ile uyumlu olarak kullanılabilmektedir.

Gövde uzunluğu 1900mm / Tek kanatlı sistem genişliği 940mm / Çift kanatlı 1290mm

Twinglock cam kanatlı 90 derece açılır yaya bariyerleri 

Twinglock 900 serisi yaya bariyerleri ,Winglock 900 ve Transpalock 900 modelleri ile benzer özellikleri olmasına karşın ,çift kanatlı tasarımı sayesinde aynı mesafeyi daha seri bir şekilde açıp kapatmayı sağlar. İşmerkezleri ,spor ( fitness ) salonları ,yüzme havuzları vb. bina içi uygulamalrı için tasarlanmış elit bir yaya bariyeridir. Twinglok modelinin Twinglock 300 olmak üzere aynı özellikleri daha solit (geniş metal gövdeli) ürünlerin yanında mal kabul veya özürlü geçişlerine hizmet etmesi üzere tasarnamış bir seriside mevcuttur.

Twinglock 900 serisi Bir adet ünitenin toplam ölçüsü L1255 * H1100mm

Winglock cam kanatlı 90 derece açılır yaya ve özürlü geçişi 

Tek kanatlı 90 derece açılır yaya bariyerleri her türlü güvenlik geçişinde otomatik servis veya özürlü geçiş kapısı için ideal bir tamamlayıcı ürün olarak kullanılabileceği gibi ,düşük güvenlik derecesi olan veya güvenlik görevlilerinin yakın denetiminde olan bina lobilerinde tek başınada kullanılabilmektedir.Temperli emniyet camından istediğiniz ebatlarda imal edilen Winglock kanatları ,bükümlü çelik kol şeneği olan kısa veya derin gövdeli alternatifleride model gamında barındırmaktadır.

Winglock 900 / 500 / 300 / 42

Turnlock tam boy iç ve dış mekan turnike sistemleri 

İç ve dış mekan kullanımları için çelik veya alüminyum gövdeli transparan ,çelik veya alüminyumdan imal edilebilen 3 veya 4 kollu - tek veya çift kabinli çok çeşitli kullanım ve görsel tercih olanakları sağlayan Turnlock tam boy yüksek güvenlik turnikeleri ;stadyum ,banka ,işmerkezleri vb. yüksek güvenlikli geçişe ihtiyacı olan her noktada tercih edebileceğiniz güvenilir ve zengin seçme parametreleri sunan bir Boon Edam yaya kontrol ürünüdür.

Turnlock 100 / 150 / 200


Yüksek Güvenlik Kapıları, Güvenlik Turnikeleri ve Yaya Güvenlik Bariyerleri

Kalite Mühendisliğini esnek tasarım ve komple müşteri desteği ile birleştiren otomatik döner kapı sektöründe dünya pazarının liderlerinden BOON EDAM (Hollanda) ın Türkiye, Türk Cumhuriyetleri Bölge Satış-Montaj--Servis Merkezi olarak MONADOR Otomatik Kapı Sistemleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. otomatik, yüksek kapasite ve güvenlik tipi kapılar ve bariyerleriyle dünyada mevcut en geniş döner kapı portföyünü sunuyor.
Ölçek ve amaç ne olursa olsun BOON EDAM dizaynları hemen hemen her kriteri karşılayabilecek şekilde uyarlanabilmektedir. Malzeme bitim seçeneklerimiz fabrikamızdaki elektrostatik boya tesisinde uluslararası kalite standartlarinda yapılan RAL vb toz boyadan, eloksal renlendirmeye ve yüksek kalitede polisajlı ayna görünümünde paslanmaz çeliğe kadar geniş bir yelpazede çeşitlendirilebilmektedir. 

Güvenlikli bir kapının bina girişi için seçilmesi gereken kapı tipi kolay bir iş değildir. İyi bir seçim yaparken çeşitli faktörleri de hesaba katmanız gerekir. Örneğin giriş yapan insan sayısı, istenilen güvenlik seviyesi, kaçak geçiş hassasiyeti, özürlü geçişi ve panik çıkışı... Kısaca birçok faktör doğru seçimin yapılmasında önemli bir rol oynamaktadır. Güvenlik ürünlerimizi 2 kategoriye ayırdık: Güvenlik ve Yüksek Güvenlik Ürünleri... 

Güvenlik ürünlerimiz; ziyaretçilerin bir güvenlik görevlisinin gözetiminde basit şekilde kontrol edilmesinin gerekli olduğu bölgelerde kullanılmaktadır. Bu ürünler genellikle iş merkezleri, bina lobi girişlerinde, yüzme havuzlarında, eğlence parklarında... v.b. kullanılır. Yüksek güvenlik ürünlerimiz de daha fazla güvenliğin sağlanılmasının istenildiği mekanlarda kullanılır. Bu ürünler genellikle bankalarda, ofislerde ve sadece yetkili kişilerin girişine izin verilen hassas bölgelere geçişlerde kullanılır. Bu durumda bir görevlinin gözetimine ihtiyaç yoktur; çünkü yüksek güvenlikli kapıların yetkisi olmayan kişiler tarafından fiziksel olarak aşılabimeleri imkansızdır. Her proje, her durum farklı gereksinimleri içermektedir, bu nedenle Boon Edam ihtiyacınıza ve artan güvenlik seviyelerine uygun birçok farklı çözüm sunmaktadır.

 

Merkez : Ulus Mah. Ankara Cad. No: 50 Köseköy-Kartepe/ KOCAELİ                            
Tel : 0 542 625 09 16  E-mail: merkez@sevpen.com