SEVPEN
FIRATPEN - WINHOUSE

Tavsiye Et Üye Ol
  Hakkımızda
 
 

   SEVPEN PVC 2000 YILINDA PLASTİK MALZEME İMALAT VE MONTAJ ÜZERİNE CİHAN SEVİM TARAFINDAN KURULMUŞTUR. HER ZAMAN KALİTELİ URETİM VE KALİTELİ MONTAJ İLKESİYLE YOLUNA DEVAM ETMİSTİR. YILLAR SÜREN CİDDİ ATILIM VE YATIRIMLARIYLA PROFESYONELLEŞEREK BÜYÜMEYE DEVAM ETMİSTİR. İÇİNDE BULUNDUĞU SEKTÖRDE ÜRÜN YELPAZESİNİDE GELİSTİRMEK İÇİN PVC NİN YANISIRA SİNEKLİK, DUŞAKABIN, PANJUR, ALÜMİNYUM DOĞRAMA, MERDİVEN KORKULUĞU, KÜPEŞTE İMALATI VE MONTAJI ALANLARINDA DA BAŞARIYI YAKALAMIŞTIR.

    2009 YILI İTİBARI İLE MOBİLYA İMALATINA DA BAŞLAYARAK YATAK ODASI, YEMEK ODASI, ÇOCUK VE GENÇ ODASI, BANYO DOLABI, MUTFAK DOLABI VE EVİNİZİN İHTİYACI OLAN TÜM MOBİLYALARINIZI PROJELENDIREREK SİZE ÖZEL İMALATINI YAPMAYA BAŞLAMIŞTIR. AYNI ZAMANDA MİMARİ PROJELERLE MOBİLYA ALANINDA YENİ DEKORASYONLAR GELİŞTİRMEKTEDİR.

   2011 YILINDA BÜYÜMEYE DEVAM EDEN SEVPEN PVC ÜRÜN YELPAZESİNE MONADOR FOTOSELLİ OTOMATİK KAPI BAYİLİĞİNİ DE ALARAK FOTOSELLİ KAPI, DÖNER KAPI, HERMATİK KAPI İMALAT VE MONTAJINA DA BAŞLAMIŞTIR.

   SEVPEN PVC, HIZLA İLERLEDİĞİ BU SEKTÖRDE BAŞARININ ZİRVESİNE ULAŞMAYI MİSYON EDİNEREK ARGE ÇALIŞMALARINA DEVAM ETMEKTEDİR.

 

Merkez : Ulus Mah. Ankara Cad. No: 50 Köseköy-Kartepe/ KOCAELİ                            
Tel : 0 542 625 09 16  E-mail: merkez@sevpen.com